Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства

26 лютого 2015 р. Новини

25.02.2015 року проведено зустріч учнів 8-12 класів із лікарем-наркологом обласного наркологічного диспансеру - Олеандром Ярославом Петровичем на тему «Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства».

Далі...

Взаємозв'язок традицій та співпраці

26 лютого 2015 р. Новини

Тернопільська спеціальна ЗОШ-інтернат тісно співпрацює з міською бібліотеко №4 для дорослих

http://biblioteka4ternopil.blogspot.com/

«Добровольці Божої Чоти»

23 лютого 2015 р. Новини

19 лютого школярі відвідали Палац кіно, де переглянули документальну стрічку «Добровольці Божої Чоти» , знятий тернопільським режисером І. Яснієм та Л. Кантером про події Революції Гідності, бойові дії батальйону «Тернопіль» в АТО, героїчний захист Донецького аеропорту кіборгами. Особливо вразило учнів те, що за Україну воюють не тільки її громадяни, а й представники інших народів. Серед кіборгів є й росіяни, яких українці називають побратимами.

Далі...

Лінійка

23 лютого 2015 р. Новини

На загальношкільній лінійці 20 лютого учні пригадали події, що сколихнули Україну і весь світ 18-20 лютого 2014 року. Школярі хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні, запалили свічку. Старшокласники переглянули документальний фільм «Небесна Сотня. Юні ангели», який познайомив їх з майже ровесниками – юнаками 17-23 років, що полягли на Майдані.

Далі...

«Ми-українці»

23 лютого 2015 р. Новини

18.02.2015 року у Підготовчому-Б класі було проведено виховний захід «Ми-українці».

Учні ознайомились із державними символами України, закріплювали поняття: «Батьківщина», «українці», «українка», «українець».

Діти із цікавістю виготовляли «свідоцтва українців», складали з пазлів українця та українку, слухали Гімн України. На заході були присутні батьки.

Далі...

Мова – найдорожчий скарб народу

23 лютого 2015 р. Новини

23 лютого у школі-інтернаті розпочався місячник української мови і літератури.

У понеділок, 23 лютого, відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

Серед учнів 2-4 класів, 5-12 класів пройшов І етап конкурсу знавців рідної мови. В 11-12 класах були проведені вікторини.

У бібліотеці було організовано виставку «Мова – найдорожчий скарб народу».

Далі...

Урок історії

23 лютого 2015 р. Новини

Минув рік з часу трагічних подій, котрі відбулися в серці нашої країни – Києві, під час яких загинули справжні патріоти України. Вони заплатили занадто високу ціну, захищаючи право на гідне життя у власній країні. Вони засвідчили, що в Україні є народ і що він заслуговує на кращу долю. У ці дні по всій Україні вшановують пам’ять загиблих героїв.

У нашійшколіпройшовтиждень «Герої невмирають…», приурочений НебеснійСотні.

Вчителі історії впродовж тижня проводили тематичні уроки, на якому згадували минулорічні події на Майдані. Учні переглянули презентацію, що висвітлювалат іподії, ознайомилися з сьогоднішніми подіями на Сході, обговорили їх.

Далі...