Вперед: До Дня Європи (6-Б)
Які асоціації викликає у вас слово "Європа"? Добробут, закон, мир, демократия, захист природи, стабільність, сортування сміття, доброзичливость - такими асоціаціями поділились учні 6-Б класу під час виховного захода "Європейський калейдоскоп". Вони расширили свое знание об истории происхождения Европейского союзу и навели аргументы на користь членства України в ЄС. Окрім цього, шестикласники дізнались історию впізнаваних элементов одягу деяких європейских країн (берет, кілт, кломпи ...). Дуже цікаво и пізнавально було під час игры, коли учні шукали середин карт європейську країну, її столицю и сусідів. А завершение захода стала дегустація італійської піци та французьких круасанів! З Днем Європи!
Бесіда у 6-Б класі "Пам'ятаємо. Перемагаємо"
До Дня пам'яті і примирення учні 6-Б класу прослухали інформацію про історію цього дня, хроніки Другої світової війни, роль українців у військових подіях. Разом учні дійшли висновку, що необхідно пам'ятати тих, хто боровся за перемогу тоді та шанувати тих, хто відстоює цілісність України сьогодні. Шестикласники виготовили маки - квіти пам'яті у європейських країнах, та прикрасили ними тематичний куток у класі.
«Гірка пам'ять Чорнобиля»
26 квітня - 35 років з дня страшної аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка відгукнулася болем і стражданнями у мільйонів людей, завдала значних екологічних наслідків не лише для України, а й для всього світу. У 9 класі було проведено виховну годину «Гірка пам'ять Чорнобиля». Мета заходу: поглибити знання вихованців про аварію на ЧАЕС, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого. Готуючись до заняття, учні підготували повідомлення про ліквідаторів аварії, вшанували пам'ять загиблих. 26 квітня назавжди залишиться днем пам’яті та жалоби. І ми повинні зробити все можливе, щоб історія ніколи не повторилася знову.
Учні 6-А класу поглибили знання про трагічі події квітня 1986 року
26 квітня 2021 року вже 35 раз Україна і світ згадують трагічну подію – вибух на ЧАЕС, що змінила життя людства назавжди. Учні 6-А класу чи не вперше так серйозно, по-дорослому сприйняли цю подію: вони з цікавістю, але тривогою і болем в очах переглядали архівні документальні відеоматеріали, слухали пояснення вчительки, прагнули зрозуміти незнайомі й чужі для них поняття: «радіація», «евакуація», «місто-привид», «атом» тощо. Вони запитували, вони співчували, вони сумували, вони не хотіли, «щоб знову» – вони зрозуміли…
Проведено заходи присвячені Всесвітньому тижню вакцинації
Лікарем школи було проведено заходи присвячені Всесвітньому тижню вакцинації
Учні запалили «Вогник пам’яті»
«Вогник пам’яті» запалили учні 8-А, 11 та 12 класів нашої школи біля пам’ятника «Жертв Чорнобильської катастрофи». Ми маємо пам’ятати цю дату та наслідки великої трагедії. Адже 35 років тому вибух на Чорнобильській атомній станції змінив життя мільйонів людей. Ми повинні пам’ятати ліквідаторів аварії та людей, життя яких забрала радіація.
Свої відчуття діти передали у малюнках на тему: «Крик душі».
"Гірчить Чорнобиль крізь віки, гірчить..."
Виховна година "Гірчить Чорнобиль крізь віки, гірчить..." була проведена у 6-Б класі до 35 річниці з дня аварії на ЧАЕС. Учні вже багато знають про цю трагічну сторінку української історії. Вони активно попрацювали над засвоєнням словника, створили колаж "Чорнобиль" із поезіями і живописом, вшанували пам'ять загиблих біля пам'ятника Жертвам аварії на ЧАЕС. Шестикласники зробили висновок, що кожному необхідно старанно виконувати свої обов'язки, щоб не допустити такого в майбутньому... Вічна пам'ять загиблим і шана тим, хто долучився до ліквідації наслідків аварії...