Учні разом з вихователем виготовили буклет-колаж "Крути. Бій за майбутнє"

31 січня 2022 р. Переглядів: 584 RSS

"Тим, хто у боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, тим, хто віддав молодість і життя за незалежність"... Таким був епіграф виховної години у 7-Б класі. Учні разом з вихователем Перцак Н.В. провели своєрідне дослідження, використовуючи різні джерела та виготовили буклет-колаж "Крути. Бій за майбутнє". Особливо запам'ятався сайт Молодіжної кампанії "Пам'ятай про Крути", де систематизовано дуже багато цінної інформації: хронологія подій, статті, спогади сучасників, пісні та відео про знаковий бій під Крутами.

Подвиг крутянців вразив семикласниками та спонукав провести паралелі між подіями сторічної давнини та сучасністю... Хвилина мовчання, шана полеглим, вивчення історії та пам'ять про такі події - це найменше, що може зробити кожен свідомий українець.