Участь учнів школи-інтернату в проекті «Такі різні - такі рівні»
23 листопада 2015 року в проекті «Такі різні - такі рівні» в краєзнавчому музеї разом з дітьми та дорослими з особливими потребами, під керівництвом вчителя трудового навчання Сліпченко Світлани Миколаївни, учениці школи-інтернату - Жуковська Марія, Ланова Ліля, Сенчук Вікторія, Мелих Валя, Винниченко Галина малювали краєвиди Тернополя, картини на морську тематику, які 27 листопада в арт-клубі «Коза» розповсюджували на аукціоні. Крім картин, дівчата принесли роботи, виконанні на уроках трудового навчання: ручний розпис на склі, вишивку. Кошти від продажу картин на аукціоні планують витратити на спорудження показового пандуса, щоб життя для дітей, котрі пересуваються на інвалідних візках стало доступнішим, щоб кожна людина з особливими потребами відчувала себе повноціним членом суспільства. В проекті прийняли участь громадський активіст Олександр Башта, організатори – Денисюк Мирослава, Ірина Віталіївна Базилевська - директор Тернопільського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів. За рахунок робіт дітей нашої школи-інтернату зібрано близько 800 грн. Частина робіт буде розповсюджена на аукціоні в м. Львів.
Подібні заходи відіграють велике значення:
Голодомор
28.11. 2015 р. по всій Україні проходили заходи у зв’язку з Днем пам'яті жертв голодоморів.
З метою гідного вшанування загиблих від геноциду, вчиненого тоталітарним сталінським режимом, учні школи-інтернату переглянули онлайн-урок, присвячений даній темі.
Учні 12 класів підготували захід «Трагедія українського народу».
150-річчя з Дня народження митрополита Андрея Шептицького
23-27 листопада 2015р., з нагоди відзначення 150-річчя з Дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького, в школі-інтернаті були проведені різні заходи. Учні побували на відеоуроках, переглянули презентації, що розповіли про нелегкий життєвий шлях А.Шептицького, його вклад у розбудову вільної та високодуховної української держави. А окремі учні старших класів підготували для своїх однокласників доповіді про духовну, культурно-просвітницьку, наукову, політичну та соціальну роботу митрополита Андрея.
Проведення засідання педагогічної ради
25 листопада 2015 року у школі-інтернаті віддулося засідання педагогічної ради на тему: «Роль класного керівника і вихователя у розвитку колективу учнів з особливими освітніми потребами».
Мета : поглиблення теоретичних знань, удосконалення практичних умінь педагогів щодо розвитку дитячого колективу, створення комфортних умов для життєдіяльності вихованців школи-інтернату.
З доповіддю, під час якої з’ясовувалися поняття “класний керівник», «вихователь», «колектив», розглядали типологію груп залежно від рівня впливу на особистість, етапи розвитку дитячого колективу, засоби педагогічного впливу на дитячу групу,
виступила заступник директора з виховної роботи Маніло О. В.
Класний керівник 4-Б класу та вихователь 4-А класу поділилися досвідом роботи з питання формування учнівського колективу через залучення до діяльності у громадськоу об’єднанні “Стежина».
Класний керівник 6-А класу Ониськів Н. П. та вихователь 7 класу Мандзій С. Т. розповіли про організацію КТС та їх роль у розвитку колективу учнів.
А класний керівник 9-го класу Моховик Н. Б. та вихователь 10-А класу Юркевич С. С. довели всім присутнім, що організація екскурсій, пішохідних переходів і різного роду мандрівок дає неабияку можливість пізнати один одного та згуртувати дитячий колектив.
Закінчилося засідання педагогічної ради тренінгом.
День Гідності та Свободи
21 листопада – День Гідності та Свободи. Це свято почали відзначати в Україні на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 р.) та Революції Гідності (2013 р.). Учні нашої школи вшанували хвилиною мовчання пам'ять сучасних героїв і переглянули документальні фільми про ці події.
Фестиваль художньої творчості «Повір у себе»
19.11.2015 року у школі-інтернаті проходив традиційний фестиваль художньої творчості «Повір у себе». Учні під керівництвом педагогів підготували цікаву концертну програму (пісні, танці, музичні композиції, інсценізації, клоунаду). Також була представлена виставка творчих учнівських робіт.
На свято запросили батьків, рідни і друзів. На фестиваль також завітали шановні гості:
З своїм козацьким мистецтвом прийшли привітати учнів школи-інтернату учасники Бойового Гопака.
Екскурсія на виставку “Кожен має знати свої права”
16 листопада 2016 року учні 9-го та 10-их класів відвідали виставку “Кожен має знати свої права”, презентовану ГО «нформаційно-правовий центр «Права людини». Діти дізналися про історію правозахисного руху у світі, фундаментальні права та свободи людини, міжнародні документи, що захищають права людини. Учням пояснили про особливості правового захисту дітей у демократичних державах, акцентували увагу на взаємозв’язок прав та обов’язків у суспільстві.