Ювілей школи-інтернату

30 вересня 2016 р. Переглядів: 3327 RSS

30 вересня 2016 року у стінах рідної школи відбулася урочиста подія. Адже першого жовтня нашій школі виповнюється 25 років.

Упродовж вересня всі учні активно готувалися до свята. А вранці 30 вересня рідна школа розцвіла у виготовлених руками учнів квітах, яскравих вітальних плакатах і стіннівках.

Урочиста частина розпочалася виконанням гімну школи. Учні з вадами слуху передавали зміст гімну жестами. З вітальним словом звернувся до всіх присутніх у залі директор школи-інтернату Іван Михайлович Смачило. Іван Михайлович коротко підвів підсумки роботи за 25 років, привітав учнів і працівників з ювілеєм, подякував працівникам школи-інтернату за невтомну працю і побажав подальших творчих успіхів і наснаги у роботі та навчанні.

Учні також подарували своїм наставникам художні номери і запросили всіх на фестиваль художньої творчості «Повір у себе», присвячений ювілею школи-інтернату, який відбудеться 12 жовтня 2016 року о 16.00 годині.