Тернопільська спеціальна школа Тернопільської обласної ради

Заходи, присвячені 70-й річниці Великої Перемоги

8 травня 2015 р. Новини

З нагоди відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 6 травня 2015 року учні 9-их класів Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відвідали обласну бібліотеку для дітей.

З цікавою та захоплюючою розповіддю звернулась до школярів бібліотекар Ірина Романівна. Учні мали можливість переглянути відео-ролик про перебіг подій Другої світової війни, послухати розповіді очевидців тодішніх подій, ознайомитися з матеріалами книжкової виставки на тему: «Роки війни – століття пам’яті». Зі словами подяки до організаторів виховного заходу звернулась бібліотекар школи-інтернату Возна Ярослава Олексіївна.

З незабутніми враженнями діти повернулись у школу, де поділились своїми знаннями з іншими учнями.

Далі...

Вшанування пам'яті героїв Другої Світової війни

8 травня 2015 р. Новини

З нагоди вшанування пам’яті героям-війни у Другій Світовій війні вихователі і класний керівник 8 класу провели екскурсію з учнями на Микулинецьке кладовище до Меморіального пам’ятника воїнам. Діти поклали квіти, запалили свічки пам’яті і познайомились із прізвищами загиблих воїнів із Тернопілля. Також відвідали могили Січових стрільців і вшанували їх пам'ять квітами.

Далі...

«Збережемо природу Землі разом»

1 травня 2015 р. Новини

29 квітня 2015 року учнями 9-А і 9-Б класів було проведено творчий звіт на тему “Збережемо природу Землі разом”. Метою заходу було познайомити школярів з актуальними екологічними проблемами, що є зараз у світі. Творчий звіт став підсумком дослідницько-пізнавальної роботи, здійсненої учнями впродовж кількох місяців. Учні за допомогою презентацій познайомили глядачів із нинішнім станом довкілля, зокрема, забрудненням води, повітря, засміченням і знищенням лісів. А сценка про сортування сміття мала на меті практично показати, як варто чинити з відходами різних видів, і заохотити впроваджувати це на практиці кожному з нас удома.

Для молодших школярів був запропонований еко-мультфільм. Також глядачам була підготовлена еко-вікторина ” А чи знаєте ви, що...”.

Творчим завершенням свята стала пісня на екологічну тематику “Кольорова планета” у жестовому виконанні. Учнями 9-их і 8-го класів було створено ряд тематичних малюнків.

Далі...

«Подарунки весни»

1 травня 2015 р. Новини

29 квітня 2015 року класним керівником Севостьяніхіною Н.С. та вихователями Фендич Л. І. та Змійовською Г.М. було проведено творчий звіт учнів 2-Б класу на тему: «Подарунки весни». Учні в черговий раз відкрили свої таланти. Діти співали, грали на металофонах, малювали та декламували вірші Шевченка. А наприкінці свята подарували батькам сувеніри, своїми руками.

Далі...

Навчальна евакуація

24 квітня 2015 р. Новини

22.04.2015 року проведено навчальну евакуацію з приміщень школи-інтернату.

Далі...

Місячник безпеки життєдіяльності

24 квітня 2015 р. Новини

У ході проведення місячника з безпеки життєдіяльності з учнями проведено вікторини, конкурси, змагання.

Далі...

«З Україною в серці»

18 квітня 2015 р. Новини

Навесні, під час тижня трудового навчання вже традицією стало проведення виставки творчих робіт «З Україною в серці», яка є присвячена засновнику і першому президенту товариства творчої молоді « Відродження» і засновнику Тернопільської міської організації «Сова» Кобі Костянтину Олексійовичу.

Мета конкурсу:

  • виховання патріотизму підростаючого покоління України;
  • пошук та розкриття нових юних талантів;
  • подальший розвиток фотомистецтва серед молоді.
  • З нагоди цієї події до нас завітали гості : адміністрація комплексу «Ювілейний» Ірина Тарашевська та Вікторія Галас; депутат Тернопільської міської ради Ратушняк Михайло; президент благодійного фонду «Допомога» Аношкін Володимир.

    Далі...