Переможці конкурсу юних фотоаматорів
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
Учні школи-інтернату щорічно займаються в гуртку юних фотоаматорів (керівник гуртка
Боровик Г. І.). У травні 2015 року комунальний заклад Тернопільської міської ради «Станція юних техніків» провела відкритий міський конкурс юних фотоаматорів серед дітей з особливими освітніми потребами «Ти це зумієш», в якому взяли участь наші вихованці та вибороли призові місця:
- Струтинська Лілія – І місце;
- Четербок Володимир – І і ІІ місце;
- Дудин Олесандр – ІІІ місце.
15 травня 2015 року у школу-інтернат завітали спонсори Вітвіцький Олег та
Цимбалюк Віталій, які привітали переможців конкурсу та вручили їм подарунки. На церемонію нагородження запросили батьків. Це був несподіваний подарунок з нагоди Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї.
Зустріч учнів школи-інтернату з ветеранами Великої Вітчизняної війни
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
06 травня 2015 року учні школи-інтернату під керівництвом педагога-організатора Грім А.Б. та соціального педагога Зарембіцької О.Ю. відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Романюка Олексія Родіоновича. Олексій Родіонович розповів учням про свою участь у війні. Діти вручили ветерану квіти і подякували за його героїзм.
Війна, яку ми пам’ятаємо
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
Впродовж тижня з 05.05-08.05 в школі-інтернаті проводилися уроки мужності та інформаційні години приурочені 70-тій річниці перемоги над нацизмом у Європі та Дню пам’яті та примирення.
Екскурсія в парк Слави
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
З 05 по 07 травня 2015 року вихователі та класні керівники провели екскурсії в парк Слави. Тут пригадали про події, що відбувалися 70 років тому. Вихованці з цікавістю слухали розповіді педагогів, а також брали участь у прибиранні могил і вшанували пам’ять загиблих.
08.05.2015 року учні та педагоги взяли участь в урочистих заходах.
Студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка завітали до школи-інтернату
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
07 травня 2015 року до школи-інтернату завітали студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка. Вони показали учням початкових класів виставу «Добро єднає світ». Після вистави організували цікаві ігри-розваги та почастували дітей солодощами.
Зустріч учнів з учасниками АТО
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
07 травня 2015 року у школі-інтернаті відбулася зустріч учнів з учасниками АТО. Джерелейко Андрій Миколайович та його побратими розповіли про ситуацію в зоні АТО. Старшокласникам продемонстрували збирання і розбирання автомату Калашникова. А з молодшими школярами пограли у гру «Влучи у ціль».
«Школа кулінара»
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/date.png)
![](http://school-internat.in.ua/application/maxsite/templates/max-mountains/images/category.png)
Заняття клубу «Школа кулінара» за підтримки БФ «Родина» на тему: «Важливість правильного сніданку для людини» з учнями 6-9 класів.
Мета: популяризація основ здорового способу життя школярів, раціонального харчування.
Учні спостерігали за виготовленням хліба та булочок з висівок та пшеничної каші. А також діти скушкували готові кулінарні вироби, а саме: хліб з паштетом основою якого є соняшникове насіння.