Цікава розповідь науковця про рослини, що ростуть на ділянках лабораторії
Осінь славиться своєю красою та багатством , адже саме восени люди збирають урожай. Щедрі плоди землі збирають і в агробіологічній лабораторії хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка . Учні 3-Б класу з вихователем Перцак Н.В. вирушили туди на екскурсію, щоб помилуватись красою осіннього щедрого поля, поспостерігати за дослідницькою роботою .
Завідувач лабораторією Бучковська Ольга Ярославівна провела для учнів школи-інтернату змістовну та доступну екскурсію: розповіла про роботу студентів, продемонструвала незвичайні плоди ( соняшник з білим насінням, коричневу кукурудзу), виведені генетиками. Діти дуже зацікавлено слухали розповідь науковця про рослини, що ростуть на ділянках лабораторії: соняшник, кукурудзу, гречку, сою, ехінацею, поларитину, молодило, капусту кольрабі, амарант, канатник та про багато інших. На свої питання діти отримали доступні та зрозумілі відповіді. Учні не тільки отримали цікаві враження від екскурсії, а й збагатили свій словник, розширили коло своїх знань. Дехто з них вже мріє стати видатним науковцем-дослідником.
Проводення свята книги
В нашій школі вже стало традицією проводити свято книги до Всеукраїнського Дня бібліотеки «Книга вчить, як на світі жить».
Зі словами привітання до дітей звернулася бібліотекар Возна Ярослава Олексіївна. Вона розказала дітям, яке значення має книга для людини. Чи може людина прожити без книги? Бібліотекар розповіла, що саме з книг ми дізнаємось про минуле і сьогодення. Книга нас веде у захоплюючу подорож до Країни знань.
На святі діти брали активну участь у грі «Впізнай казку», «Відгадай загадку». Цікавою була гра «Три сміливці».
Діти 3-А класу декламували вірші про книгу, як її треба берегти. З цікавістю школярі слухали пісню про книгу «А ми любимо читати». Потім була презентація «Так» або «Ні» про правила поводження з книгою.
А ще учні подивились цікавий мультфільм «Чарівний горох».
І на завершення бібліотекар вручила призи переможцям ігор. Ярослава Олексіївна подякувала всім, хто брав участь у проведенні свята. Вона наголосила, що книги – наші друзі, тож і закликала всіх дітей бути друзями книг, побажала школярам eспіхів у навчанні, багато читати і бути активними читачами бібліотеки.
Заняття у підготовчому класі
Корекційно-розвиткове заняття у підготовчому-Б класі. Робота за зразком. Формування трудових навиків.
Виготовлення дерева з паперу
Самостійна діяльність учнів підготовчого-Б класу у після урочний час. Виготовлення дерева з паперу. Робота із закріпленням звуків.
Проведення бесіди на тему «Профілактика правопорушень в учнівському середовищі»
3 жовтня 2017 року в школі-інтернаті проведено профілактичну бесіду з учнями 8-12 класів «Профілактика правопорушень в учнівському середовищі» інспектором ТВП ГУНП в Тернопільській області, лейтенантом поліції Ярушиною І.В.. Метою занять є профілактика правопорушень та поглиблення знань серед учнів школи-інтернату про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх.
Відбулося засідання батьківського всеобучу
29. 09. 2017р. відбулося засідання батьківського всеобучу. На засідання запросили спеціаліста Міграційної служби в Тернопільській області Бойко Ірину , яка повідомила батьків про порядок виготовлення ID-карток для дітей, яким виповнилося 14 років.
Учні та вихователі 5-А классу організували майстер-клас для батьків “Віночок рідній школі”. Цей захід був приурочений пам’яті голові ГО “Сова” Костянтину Кобі.
Матеріали та інструменти для роботи під час майстер-класу подарував голова ГО “Сова” Анатолій Кава. Дирекція школи-інтернату, педагогічний колектив та учні щиро дякують Анатолію Каві за турботу про дітей з особливими потребами.
Весела година
18. 09. 2017р. учні 5-А кл. провели веселу годину для дітей початкових класів. Розпочалися розваги розвиваючою вправою “Оркестр”, яка вчить узгоджувати рухи з словами. Малюки підготовчого та 1-их класів із задоволенням грали ігри: ”Жабеняти”, “Пінгвіни з м’ячем”, ”Черепаха”, ”Лелеки та жаби”, “Заєць і мисливець”. Учням 4-5-их кл. припала до душі українська народна гра “Бузьки”.