Учні школи-інтернату взяли участь у фестивалі «Барви життя»

11 травня 2018 р. Переглядів: 1687 RSS

10 травня 2018 року учні школи-інтернату взяли участь у регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Номінантка Міс глядацьких симпатій Всеукраїнського конкурсу «Міс УТОГ-2018 року» Олеся Струтинська виконала пісню «Червоні вітрила». А дует у складі Ольги Бадран і Соломії Кушнірук разом з хореографічним колективом «Калиновий цвіт» музичної школи села Острів подарували глядачам музичну композицію «Веселка».

Всі учасники фестивалю були відзначені дипломами та подарунками.

Дуже важливо, що управління культури залучає до таких заходів не тільки дорослих людей, а й учнів шкіл-інтернатів, адже мистецтво та культура є важливим засобом соціальної адаптації та реабілітації для тих, хто потребує уваги.