Виховний захід на тему: «Книга – дивний світ»

11 жовтня 2018 р. Переглядів: 1710 RSS

4 жовтня в актовій залі школи відбувся виховний захід на тему: «Книга – дивний світ», приурочений 100- річчю від дня народження В.О.Сухомлинського. Бібліотекар Возна Ярослава Олексіївна підготувала цікаву презентацію про життєвий і творчий шлях відомого педагога, вчителя, дитячого письменника В.О.Сухомлинського.

Ярослава Олексіївна ознайомила учнів з його творами і наголосила, що героями творів В.Сухомлинського є ті, хто поруч, хто нас оточує: комашки, пташки, діти, бабусі, дідусі, тато, мама. Бібліотекар зазначила, що твори Василя Олександровича виховують найкращі душевні якості людини. Розгадуючи кросворд, діти знайомилися з такими чеснотами, як: чуйність, милосердя, щирість, любов, справедливість, скромність, доброзичливість.

Хочеться відзначити, що наші учні люблять читати і добре знають героїв, зміст оповідань і казок письменника.

Діти з захопленням виконували завдання «Знайди малюнок до тексту оповідання».

Усім присутнім сподобалась інсценізація казки «Сьома дочка».

А веселий настрій додали учні 10 класу, які виконали пісню про добро.

На завершення заходу бібліотекар заохочувала читати твори В.Сухомлинського і виховувати в собі добрі риси характеру.