Відзначення Міжнародного Дня толерантності

16 листопада 2021 р. Переглядів: 590 RSS

16 листопада соціально-психологічною службою школи було проведено ряд заходів з нагоди відзначення Міжнародного Дня толерантності. Оновлено інформаційно – просвітницький куточок. Проведено заняття з учнями 3-4класів на тему «Всі ми різні, але всі ми рівні», де учні пригадали ввічливі слова у спілкуванні; створили колективний колаж «Дерево толерантності» та за допомогою розмальовок проявляли своє розуміння толерантності. З учнями 5-8класів провели квест «Стежиною толерентності». Мета: сформувати правильне уявлення щодо толерантної поведінки та толерантного спілкування;виховувати взаємоповагу і взаємодопомогу. Провели діагностику толерантності особистості. А також переглянули фрагмент фільму про толерантність та обговорили.