Відбувся фестиваль художньої творчості "Повір у себе"

11 грудня 2018 р. Переглядів: 1497 RSS

29 листопада 2018 року у школі-інтернаті проведено традиційний фестиваль художньої творчості дітей з особливими освітніми потребами «Повір у себе». Учні підготували цікаву концертну програму та виставку творчих робіт: витвори образотворчого мистецтва, художньої вишивки, обробки дерева, народної іграшки, флористики, рослинних матеріалів, живопису, чудових речей та аксесуарів. Юні моделі школи-інтернату також представили чергову колекцію одягу молодого талановитого дизайнера Оксани Чмиленко. З музичними вітаннями до учнів завітала тернопільська співачка, композитор і виконавиця власних пісень Надія Гураль. Учениця 10-го класу Олеся Струтинська разом з співачкою подарували учасникам фестивалю пісню «Рідне місто».