Свято Першого дзвоника

3 вересня 2015 р. Переглядів: 2014 RSS

Першого вересня 2015 року всі учні та педагоги Тернопільської спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради прийшли до школи у вишиванках. На урочисту лінійку запросили духовного наставника о. Ігоря та учасника бойових дій 2-гої Галицької бригади Національної гвардії 8-го батальйону Лободця Михайла. Всі присутні помолилися за мир в нашій державі та щасливе повернення воїнів додому, отримали від о. Ігоря благословення на щасливий початок навчального року.

П. Михайло подякував учням, педагогам і батькам за підтримку воїнів (листами, малюнками, вітальними листівками, солодощами та ін.) побажав гарних успіхів у навчанні та продовжив спілкування з учнями під час Першого уроку.

Наймолодші школярики отримали від випускників подарунки. Потім прозвучав шкільний дзвоник, який покликав їх на перший у житті урок.