Проведення засідання методичного об’єднання класних керівників і вихователів

13 листопада 2016 р. Переглядів: 1776 RSS

02 листопада 2016 року у школі-інтернаті проведено засідання методичного об’єднання класних керівників і вихователів. На засіданні розглядалися питання:

• Створення ситуації успіху для формування особистості школяра з особливими освітніми потребами.
  • Шляхи формування національної свідомості і патріотизму в учнів з особливими освітніми потребами.
  • Про підсумки проведення патріотичної гри-квесту у рамках реалізації проектів «У моєму серці Україна» та «З Україною в серці».
  • Учнівське самоврядування як фактор формування соціальної компетентності учнів.
  • На засідання запросили керівника анімаційного гуртка «Руда миша» Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді Олену Мудру, яка провела майстер-клас зі створення мультфільмів. Такий метод роботи запланували педагоги школи-інтернату для використання у роботі з розвитку зв'язного мовлення вихованців з вадами слуху, ТПМ і ЗПР.