Відбулося засідання вихователів старших класів на тему "Національно-патріотичне виховання, формування національної свідомості підлітків з ООП як соціально-педагогічна проблема"

15 лютого 2022 р. Переглядів: 592 RSS
Методична робота

У січні відбулось чергове засідання вихователів старших класів на тему "Національно-патріотичне виховання, формування національної свідомості підлітків з ООП як соціально-педагогічна проблема". З доповіддю "Національно-патріотичне виховання підлітків як соціально-педагогічна проблема" виступила вихователь 7-Б класу Нестюк О.П. Досвідом роботи з формування національної свідомості учнів поділились усі присутні. Також обговорили відкриті виховні заходи "Мамина хустка - родинний оберіг" ( ВоробецьГ.В. ), "Український національний одяг - краплина душі народу" (Самотіс О.С.), "Ой, хто, хто Миколая любить" (Бірюкова ОВ.), "Андріївські вечорниці" (Фендич О.І., Змійовська Г.М.). У період між засіданнями проводиться робота з вивчення науково-методичної літератури з теми засідання, відвідування відкритих виховних заходів та підготовка до наступного методичного об'єднання.