Проведено чергове методичне об’єднання вихователів

25 березня 2024 р. Переглядів: 95 RSS
Методична робота

19 березня 2024 року було проведено чергове методичне об’єднання вихователів на тему: «Психолого – педагогічний ключ до розуміння особистості учня».

Методична сесія пройшла відповідно до складеного плану:

1.Формування особистості підлітка в процесі його соціалізації (доповідь).

Практичний психолог Анна Смачило.

2.Аукціон ідей. «Диференціація та індивідуалізація виховання – необхідна умова розкриття творчої індивідуальності особистості(обмін досвідом).

3. Вплив інформаційно – комунікаційних технологій на психофізіологічний розвиток учнів з ОО (доповідь).

Вихователька 4-Б, 5 -А класів Галина Воробець.

4. Методичний анонс – огляд новинок методичної та науково-популярної літератури, презентація періодичних видань, інтернет-сайтів, пошукових систем, електронних бібліотек, які сприятимуть виховній діяльності вихователів школи (презентація)

Вихователька 3-А,3-Б класів Наталія Реник.

5.Обговорення відкритого виховного заходу: гра – подорож «Державні і народні символи України», вихователька 2 класу Людмила Крицька.