Учні 4-Б классу долучилиись до озеленення території школи

18 квітня 2019 р. Переглядів: 1411 RSS

Весна вже повністю вступила у свої права. Усе навколо починає зеленіти, розцвітають перші весняні квіти. Дуже хочеться, щоб зелені у нашому місті було багато, тому у нашій школі триває місячник озеленення. Учні 4-Б классу з вихователем Перцак Надією Василівною теж долучилиись до озеленення території школи. Вони висадили кущики незабудок і вербу.

Під час проведення заходу «Без верби і калини нема України» четвертокласники дізнались більше інформації про вербу, її особливості та значення для українського народу. Слід додати, що калину ці діти посадили ще під час свята свого Першого дзвоника у 2015 році, вона росте під вікнами нашого класу.

Учні ще з початку весни спостерігали за змінами вербової гілочки, яку поставили у воду: як з бруньок з'являлись перші листочки, а у воді проростали корінчики. Учні дбайливо посадили вербу, зробили огорожу і тепер із задоволенням спостерігатимуть, як розвивається їх вербиченька. Верба і калина ростимуть поруч і будуть нагадувати, що вони є народними символами нашої країни.