У школі проведено збори
17 травня 2019 р. у школі-інтернаті проведено збори з таких питань:
- Про вакцинацію учнів проти кору ( лікар школи-інтернату Рига Олена Юріївна);
- Зробимо канікули безпечними (інженер з охорони праці Пилипишин Галина Мирославівна) ;
- Роль сім’ї у формуванні в учнів здорового способу життя та профілактиці правопорушень (практичний психолог Домбровська Людмила Олександрівна).
Перед початком зборів учні привітали своїх матерів із святом Матері.
На збори запрошено лікаря центру "Здоров’я" Зарусінького А., який є частим гостем нашого закладу для проведення зі старшокласниками інформаційних занять щодо формування основ здорового життя.
Еще записи по теме
- Тиждень початкової школи
- Виготовлення новорічного святкового декору
- Зустріч учнів з представником Тернопільського центру зайнятості
- Екскурсія учнів школи-інтернату до Головного управління Національної поліції
- Учні відвідали виставку вишитих ікон
- Проведено засідання педагогічної ради
- Запрошення до літнього інклюзивного табору "Відчуй"


























