У шкільній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Голодомор - геноцид в Украіні»

28 листопада 2022 р. Переглядів: 395 RSS

26 листопада в Украіні День пам‘яті жертв голодомору. З метою вшанування пам‘яті жертв найжорстокішого злочину сталінського режиму проти нашого народу та виховання ціннісного ставлення до держави, поваги до іі історичного минулого у шкільній бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Голодомор - геноцид в Украіні», на якій представлена історично-документальна та художня література з фактами і цифрами про голодомор. До цієі трагічноі дати бібліотекарем проведено годину-реквієм «Запали свічу» з учнями 6-Б та 7-А класів. Діти слухали розповідь бібліотекаря про подіі тодішнього режиму, переглянули відео-фотоматеріали, що дали змогу уявити жорстокі факти із життя украінського народу, вшанували хвилиною мовчання пам‘ять про мільйони замучених голодом украінців. Спільно з вчителем історіі Ковальчук О. Б. діти виготовляли колоски-пам‘яті та лепбук «Голодомор- біль серця Украіни».

Пам‘ятаймо своє минуле…