Вечір зустрічі з випускниками

19 лютого 2018 р. Переглядів: 1865 RSS

15 лютого 2018 року у школі-інтернаті відбувся традиційний Вечір зустрічі з випускниками. Школа радо зустріла своїх вихованців. Для них були організовані екскурсії по класах, кабінетах, спальних кімнатах. Учні підготували святкову концертну програму для дорогих гостей.

Випускники щиро і зворушливо дякували педагогам за батьківську любов і піклування, ділилися спогадами про шкільне життя, розповідали про своє сьогодення. По завершенні урочистої частини розпочалося спілкування з педагогами, колишніми однокласниками і теперішніми учнями. Шкільними коридорами, як колись, проходили випускники, довго гомоніли по класах, сидячи за шкільними партами. Весь вечір у школі було гамірно.

Дорогі випускники! Ми вдячні Вам за те, що не забуваєте рідну школу, підтримуєте нас і своїм прикладом надихаєте учнів на краще навчання і добрі вчинки.