Що таке доброта?

1 квітня 2023 р. Переглядів: 330 RSS
Виховна робота

Чи часто ми задумуємось над тим, що таке доброта ? Дуже приємно, що в цей час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця.

У Канаді, місті Ванкувер є чудовий навчальний заклад "Рідне слово". Дітки, їх батьки та викладачі, якого вирішили зібрати для нашої школи кошти. Завдяки яким було придбано: моторний килимок, повітряний хокей, кільцекид, навчальну дощечку "Космос", гру "Розумник", фітбол, набір кубиків, пізанську вежу, набір "Кетчбол", магнітні карти України, мозаїку та великий тенісний стіл.

Вихованці та педагогічний колектив нашого закладу щиро дякують Holy Eucharist Ukrainian Catholic Cathedral, "Рідне слово", Ирина Дзьобко.

В народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина, і доброта обов'язково повертається до того хто її віддає. Хай вам Бог посилає свої благословення на ваші добрі діла !