Проведено інформаційно-розʼяснювальний захід

5 березня 2024 р. Переглядів: 143 RSS
Виховна робота

В умовах відкритої агресії рф проти України, ворог почав активно використовувати соціальні мережі для системного втягування неповнолітніх до виконання різного роду доручень та завдань за фінансову винагороду. Окупанти за допомогою заборонених в Україні соціальних мереж «Вконтакте», «Однокласники», а також підконтрольних Телеграм-каналів та ігрових інтернет-платформ, із застосуванням методів шантажу, психологічних маніпуляцій, пропозицій швидкого заробляння грошей схиляють дітей до активної участі в отриманні різноманітних даних, зокрема, геолокації та реальних фото обʼєктів військової та критичної інфраструктури (фото/відео фіксація табличок з назвами вулиць, автобусних зупинок, магазинів та супермаркетів, заводів і підприємств).

Отримана таким чином інформація використовується ворогом для планування та корегування ракетних ударів по населених пунктах України.

Враховуючи викладене, для недопущення та попередження фактів втягнення учнів школи у протиправну діяльність, яка сприяє ворогу в ослабленні України, у закладі проведений інформаційно-розʼяснювальний захід з даної проблематики. Вихованцями переглянуто та обговорено презентацію «Безпекові рекомендації» та наголошено на посиленні уваги молоді до виявлення у соціальних мережах означених фактів і необхідності повідомлення класних керівників чи директора школа.

Безпекові рекомендації