Учні Тернопільської спеціальної школи відзначили День захисників України

3 жовтня 2023 р. Переглядів: 231 RSS
Виховна робота

Кіборги, Воїни, Захисники, ЗСУ - зараз, як ніколи, ми збагнули значення цих слів, сміливість і мужність наших дітей, братів, татів, чоловіків, які тримають наше небо ціною власної волі та жертовності в ім’я України!

Учні Тернопільської спеціальної школи ТОР День захисників України провели із особливим трепетом у душі. Зустрічаючи у цей день військових на вулиці, діти підходили до них із привітаннями, словами вдячності та маленькими солодкими подаруночками. Дякувати героям ЗСУ – це прояв поваги до людей, які ризикують своїм життям заради нашого благополуччя. Це невелика, але важлива форма визнання та моральної підтримки воїна, яка дасть відчути, що ми пишаємось ними та надзвичайно цінуємо їхню сміливість, боротьбу, жертовність. Низько схиляємо голову перед усіма нашими захисниками та захисницями. Гордимося ними та щиро молимося за них!

А ще у цей день учні відвідали Алею слави на Микулинецькому цвинтарі, вшанували пам'ять загиблих військових молитвою та покладанням квітів. Дай Боже близьким та рідним пережити втрату близької їм людини! Слава Україні!

Ці заходи провели класний керівник 6-Б класу Гороховська Н.М. та вихователька Гуменна Т.Г. з метою виховання національно-патріотичного виховання учнівської молоді, вшанування мужності, бойового подвигу, героїзму та самовідданості наших захисників.