З нагоди 210-ріниці до Дня народження Тараса Шевченка учні та вчителі провели цікавий квест, ігри та конкурс читців

12 березня 2024 р. Переглядів: 133 RSS
Виховна робота

В історії кожного народу серед її великих творців є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Саме таким в українців є Тарас Григорович Шевченко. Це всесвітньо відомий поет, художник, письменник, гравер, національний Герой та символ України. Багатогранна творчість Шевченка була і залишається одним із головних чинників формування національно-політичної свідомості українців. З новою силою відчутний тепер її вплив на різні боки духовного життя української нації.

З нагоди 210-ріниці до Дня народження поета у школі вчителі-філологи та педагог-організатор провели інтерактивну гру «Шляхами Тарасової долі», вікторину-квест «У пошуках Кобзаря», а також конкурс читців поезії Т.Шевченка.

Учні цікаво та пізнавально провели час, пригадали важку сирітську, кріпацьку та на засланні долю поета. Але попри все це митець залишив нам заповіт відданої безкорисної синівської любові до рідної землі. Тарас Шевченко вірив у те, що Україна стане незалежною. І ми повинні виправдати його сподівання, здолати всі труднощі на шляху нашої країни до щасливого майбутнього.