Проводення свята книги

8 жовтня 2017 р. Переглядів: 1782 RSS

В нашій школі вже стало традицією проводити свято книги до Всеукраїнського Дня бібліотеки «Книга вчить, як на світі жить».

Зі словами привітання до дітей звернулася бібліотекар Возна Ярослава Олексіївна. Вона розказала дітям, яке значення має книга для людини. Чи може людина прожити без книги? Бібліотекар розповіла, що саме з книг ми дізнаємось про минуле і сьогодення. Книга нас веде у захоплюючу подорож до Країни знань.

На святі діти брали активну участь у грі «Впізнай казку», «Відгадай загадку». Цікавою була гра «Три сміливці».

Діти 3-А класу декламували вірші про книгу, як її треба берегти. З цікавістю школярі слухали пісню про книгу «А ми любимо читати». Потім була презентація «Так» або «Ні» про правила поводження з книгою.

А ще учні подивились цікавий мультфільм «Чарівний горох».

І на завершення бібліотекар вручила призи переможцям ігор. Ярослава Олексіївна подякувала всім, хто брав участь у проведенні свята. Вона наголосила, що книги – наші друзі, тож і закликала всіх дітей бути друзями книг, побажала школярам eспіхів у навчанні, багато читати і бути активними читачами бібліотеки.