4 лютого 2015 р. Переглядів: 3468 RSS

13.11.2014 – 13.12.2014

Місячник правової культури та правових знань

До роботи були залучені студенти Інституту педагогіки та психології ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Було проведено наступні заходи:

1. Створено інформаційно-просвітницький куточок: «Мої права та обов’язки»; «Сторінками Конвенції ООН»; «Насиллю – НІ!».

2. Проведено відеолекторії: «Великі права маленької дитини», «Зупинити торгівлю людьми», «Дитяча жорстокість та бродяжництво».

3. Конкурс малюнка «Юні знавці прав».

4. Створено куточок з нагоди відзначення річниці Євромайдану.

5. Виготовлено колаж «Життя – Тобі, Україно!» (колективна робота учнів підготовчих та 2-Б класів) з нагоди проведення Міжнародного конкурсу для української молоді «Життя – Тобі…!».

6. Проведено виховну бесіду «Подорож у місто Прав дитини».

7. Створено інформаційний довідник гарячих ліній та телефонів довіри з питань надання допомоги дітям, які потребують правового захисту.

8. Створення пам’ятки для батьків з правового виховання: «Способи відкрити дитині свою любов», «Мистецтво бути батьком».

27.11.2014

Засідання педагогічної ради «Організація роботи з батьками. Цілі та завдання спільної діяльності педагогів і батьків»

Виступ психолога на тему «Методи вивчення сім’ї. Здійснення психологічної підтримки та корекція відносин батьків і дітей».

Виступ соціального педагога на тему «Інтерактивні форми роботи з батьками, спрямовані на співпрацю педагога з родиною».

28.11.2014

Засідання батьківського всеобучу.

З батьками проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Стилі виховання дитини в сім’ї». Під час якого батьків ознайомлено з стилями батьківської поведінки та сімейного виховання, проведено діагностику стилів батьківської поведінки, надано рекомендації щодо правил виховання дітей, використано вправи тренінгу з правового виховання.

02.12.2014

Інформаційно-просвітницька бесіда з учнями 8-12 класів на тему «ВІЛ/СНІД: шляхи інфікування» з залученням працівника ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Андріїв Людмили

16.12.2014

Проведення профілактично-просвітницької бесіди з хлопцями 7-12 класів з залученням лікаря з ТО Шкірвенерологічного диспансеру Ізая О. Д. на тему «Хвороби що передаються статевим шляхом»

16.12.2014

Проведення профілактично-просвітницької бесіди з дівчатами 7-12 класів з залученням лікаря-гінеколога жіночої консультації №2 Наконечної І. Є. на тему «Особливості статевого дозрівання дівчаток. Особиста гігієна. Наслідки ранніх статевих стосунків»

17.12.2014

15.01.2015

Засідання методоб’єднання вихователів та класних керівників. Було запрошено патопсихологаТернопільської обласноїклінічноїкомунальноїпсихоневрологічноїлікарні Білоус І. М., яка провела лекцію з питання: «Суїцидальна поведінка як прояви девіантності дітей і підлітків». Ознайомила з сутністю суїцидальної поведінки, віковими особливостями, мотивацією. А також, розповіла про способи роботи з особами, які схильні до суїциду та з особливостями надання психологічної допомоги у випадках такої поведінки.

21.01.2015

Круглий стіл «Особливості роботи з дітьми-аутистами» (з залученням спеціалістів) ОПМПК)

11.12.2014

Проведено бесіду з учнями 9-12 класів з залученням лікаря з комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр Здоров’я» Зарусінського А. С. на тему «Особливості міжособистісних стосунків в підлітковому та юнацькому віці. Формування основ статевої культури юнаків та дівчат»