Проведено круглий стіл "Геніальність Г.С. Сковороди поза часом і простором"

9 грудня 2022 р. Переглядів: 369 RSS
Виховна робота

До 300-річчя від дня народження Г.С.Сковороди у 10, 11 кл. вихователем Змійовською Г.М. було проведено круглий стіл "Геніальність Г.С. Сковороди поза часом і простором". Ознайомили учнів з життєвим шляхом, його літературною спадщиною, розкрили філософські погляди в контексті сьогодення. Прищеплювали патріотичні почуття молоді. Виховували любов та повагу до рідної землі, свого народу.

А також вихователь Кобель Л.Л. організувала з учнями 10,11 кл. віртуальний музей "Там де ступав Сковорода". Під час перегляду учні мали змогу ще раз переконатися, що Г.С. Сковорода є українським філософом і з'ясували наскільки його творчість співзвучна з нашим сьогоденням.

Учні взяли участь у відеолекторії “Філософ свободи” з наступним обговоренням питання актуальності поглядів Г.Сковороди про смисл буття людини для сучасного суспільства.

У шкільній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Мандрівний філософ - Григорій Сковорода». Бібліотекар розповіла цікаві факти із життя відомого поета, педагога, мислителя. Старшокласники переглянули та ознайомилися з творами мандрівного філософа.