Профілактична робота щодо запобігання дитячого травматизму

6 травня 2023 р. Переглядів: 272 RSS
Виховна робота

На протязі навчального року у нашому закладі проводиться профілактична робота щодо запобігання дитячого травматизму, виховання поважного ставлення до власної безпеки, формування у підростаючого покоління прагнення вести здоровий спосіб життя, відпрацювання навичок дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях.

4 квітня до наших учнів завітали представники Тернопільського районного управління ДСНС Тернопільської області та представники аварійно рятувального загону спеціального призначення головного управління ДСНС Тернопільської області. Вони провели практичні заняття з користування протигазом та вогнегасником. Розповіли про основні правила мінної безпеки, яку дитина має знати, щоб вберегти своє життя: ознаки вибухонебезпечних предметів, місця перебування, яких варто уникати, попереджувальні знаки й правила безпечної поведінки.