Проведення Тиждня початкової школи

24 листопада 2017 р. Переглядів: 2243 RSS

З 13 по 17 листопада у школі проходив Тиждень початкової школи. У проведенні тижня активну участь взяли молодші школярі підготовчих–4 класів. Робота булла спланована так, щоб заходи охопили різні сфери діяльності вчителів та учнів, Були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Ентузіазм та творчий підхід вчителів допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих.

Дні тижня

1. Відкриття Тижня початкової школи.

2. Ознайомлення з планом роботи на тиждень.

3. Солодка ярмарка.

4. Оформлення стенду «Осінній дивограй»

Возна Г.В.

Вчителі початкових класів,

класоводи

1. Весела перерва (після 3 уроку)

2. Розважально – спортивне свято «Сильні, сміливі, спритні»

3. Розучування народних ігор. Веселі розваги на свіжому повітрі

Тищук Л.З.

Вальчак Н.В.

Стахів Я.Я.

Вихователі початкових класів

1. Весела перерва (після 3 уроку)

2. Інтелект – гра «Найрозумніший»

3. Година спілкування «В гостях у казки»

4. Майстер – клас « Виготовлення закладок»

Возна Г.В.

Вчителі початкових класів

Возна Я.О.

Мацала Г.В.

1. Весела перерва (після 3 уроку)

2. Вікторина «Осінній дивограй»(поч.о14.30)

3. Весела година

Литвин Г.А.

Возна Г.В., Грім А.Б.

Бірюкова О. В.,

Мельник Б.П.

П’ятниця

Підведення підсумків, нагородження переможців

Вчителі початкових класів

Протягом тижня вчителі проводили рухливі веселі перерви, у яких учні із задоволенням брали участь.

Кожен клас підготував цікаву та корисну інформацію про осінь. Запам’яталась дітям і година спілкування «Впізнай казку, відгадай загадку» із шкільним бібліотекарем. Учні відгадували загадки, виконували цікаві завдання. Переглянули мультфільм про Котигорошка і його друзів. Багато цікавих вражень отримали школярі під час майстер – класу виготовлення закладок.

З великим бажанням учні взяли участь в інтелект - грі «Найрозумніший». Під час яких учні мали можливість проявити свої знання, розкрити творчі здібності, кмітливість, спостережливість, увагу, пам'ять, мислення.

Цікавою для дітей була і вікторина «Осінній дивограй». Учні у мікрофон мали можливість висловити думки про осінь, розгадували кросворди, грали дидактичні ігри, мали можливість проявити свою спритність та кмітливість у рухливих іграх.

Захоплюючою була для найменших школярів «Весела година».

Найбільше дітям сподобались спортивні змагання. Цікаві змагання допомогли дітям зрозуміти значення слова «дружба», згуртувати колектив

Фінальним акордом Тижня стала лінійка, де в урочистій обстановці було підведено підсумки методичного тижня, усіх активних учасників нагороджено Дипломами та подарунками.

Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься праця вчителів та вихователів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.