Проект «Добре серце»

5 квітня 2019 р. Переглядів: 1512 RSS

Не один рік дружний колектив 7-а класу працює над проектом «Добре серце» . Людина приходить у світ для добра і тому потрібно нести у цей світ світло і чистоту своєї душі, бути людиною відкритою в помислах, чесною в діях, милосердною і чуйною, мудрою і доброю, уважною не тільки до людей, а й до всього навколишнього світу, в якому нам пощастило жити.

Протягом звітного періоду учні класу неодноразово були ініціаторами добрих справ:

- брали участь у Прощі для дітей-інвалідів у Маріїнському духовному центрі;

- кроком виявлення милосердя була участь у традиційній благодійній солодкій ярмарці у школі;

- брали активну участь у фестивалі « Повір у себе»;

- представляли школу під час святкування 25-річчя заснування Тернопільського «Інваспорту»;

- захищали честь щколи у різноманітних спортивних змаганнях з тенісу, шахів, легкої атлетики, волейболу, футболу.

Надовго запам’ятається учням та вчителям школи дійство «Україна колядує» - ініціаторами, акторами і виконавцями якого були учні та вихователі 7-А класу;

- цікавим фактом у житті класу став момент знайомства з учнями 7-Б класу школи-інтернат м. Миколаєва. За допомогою інтернет - ресурсів ми познайомились з традиціями школи-інтернату. Між нами зав’язалася дружба;

- протягом року в класі проводились виховні години про милосердя, доброзичливість, турботу, взаєморозуміння…

Як підсумок проведеної протягом року роботи, в класі відбулося свято «Сім кольорів щастя», під час якого учні класу розмірковували - що таке щастя, яке воно – велике чи маленьке, довготривале чи миттєве. Їх здивуванню не було меж, коли від вихователя Кобель Л.М. дізнались, що щастя буває кольоровим. Кожен відчув хвилини радості і смутку, натхнення і спокою.

Коли класний керівник Ненчин О.Я. розповіла «Притчу про щастя», то учні зрозуміли, що щастя у кожного своє і знаходиться у їхніх руках. Щасливі люди – ті, у яких здорова родина, люблячі батьки, вірні друзі. Щастя існує, треба тільки вміти побачити його, знайти і завжди радіти життю. Присутнім гостям в кінці свята учні подарували власноруч виготовлені сувеніри «Підкова на щастя».

Під враженнями від свята, учні взяли участь у шкільному конкурсі малюнків «Моя країна – Україна» і двоє з них –

Смакоуз Анастасія та Щербак Дмитро стали учасниками Всеукраїнського конкурсу. Надіємось на перемогу. Продовжуємо і надалі творчо працювати у проекті «Добре серце»!