Година – реквієм «Пам’яті жертв Голодомору»
28-29 листопада шкільним бібліотекарем Возною Я.О.було проведено годину – реквієм «Пам’яті жертв Голодомору» для учнів 2-х та 5-х класів. Ярослава Олексіївна підготувала цікаву розповідь та презентацію про страшне лихоліття, яке спіткало наш народ у 1932-33рр. Учні багато дізналися про великий голод, про те, як влада запроваджувала фізичні та моральні знущання проти українського народу, подивилися світлини виснажених дорослих та дітей. На закінчення бібліотекар наголосила на тому, що ми не повинні забувати тяжких сторінок нашої історії, вшановувати пам'ять померлих від голоду. Діти запалили свічку і хвилиною мовчання пом’янули усіх.
Еще записи по теме
- Засідання батьківського Всеобучу
- Відбувся новорічний вечір для старшокласників
- Творчий звіт 1-А класу на тему "Книга - вірний друг"
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Проведення батьківських зборів в 5-А класі
- Учні школи-інтернату відвідали мистецьку імпрезію «Тобі, рідне місто, наш рушниковий вернісаж»
- Вічна і світла пам'ять Захиснику України, директору Тернопільської спеціальної школи ТОР Крупі Любомиру Левковичу









