Поліграфічний комплекс «Лілея»

2 листопада 2019 р. Переглядів: 1133 RSS

Уже не вперше випускники ТСЗОШ-інтернату в рамках профорієнтаційної роботи відвідують підприємства міста з метою подальшого працевлаштування.

Днями учні та вчителі школи відвідали поліграфічний комплекс «Лілея», що на Текстильній,7. Радо зустрів та провів екскурсію генеральний директор підприємства пан Леонід Камінський. Він розповів про історію створення фірми та послуги, які вони надають, а також показав обладнання, на якому здійснюють поліграфічні роботи.

Поліграфічний комплекс «Лілея» надає послуги по виготовленню та друку різних видів рекламної продукції. Це виготовлення етикеток, поліграфічні послуги, видавництво літератури під замовлення та ін.

Старшокласники ще мають час подумати про вибір майбутньої професії та обрати ту, що їм до душі.