Останній Дзвоник
Сьогодні пролунав наш Останній Дзвоник — символ завершення ще одного навчального року ! Попереду — довгоочікувані літні канікули, час для відпочинку, нових вражень і теплих спогадів для учнів.
А випускників щиро вітаємо із важливою подією у житті ! Бажаємо впевненості у собі, натхнення та здійснення мрій. Нехай доросле життя буде щасливим, а шкільні роки — світлим спогадом у серці.
Еще записи по теме
- У школі пройшов тиждень дитячого читання «Читацька родина єднається заради вільної України»
- Тиждень початкової школи. День другий: День української жінки та День дитячої творчості
- Учні 5-Б класу відвідали майстер-клас з приготування піци
- Учні школи прийняли участь у Кубку України з плавання
- Місяць обізнаності про ментальне здоров’я























































