Україна вшановує пам'ять жертв Голодоморів - геноциду українського народу
Кожну четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодоморів - геноциду українського народу. В Україні їх було кілька, найжорстокішим був Голодомор у період 1932-1933 рр. – штучно створений голод. За цей час від голоду померло більше 7 мільйонів українців.
В класах були проведені виховні години пам'яті, присвячені жалобній сторінці історії України.
На Лінійці Пам'яті учні та вчителі пом'янули душі померлих від голоду хвилиною мовчання.
Долучіться сьогодні о 16.00 год. до Загальнонаціональної хвилини мовчання, засвітіть свічку, як вияв скорботи за загиблими. Нехай наша віра в перемогу України буде непохитною, щоб чорні дати в календарі більше ніколи не з'являлися
Еще записи по теме
- Декорування великодніх пасок
- Природа – це вічне життя
- 1 жовтня - День Захисників і Захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва
- Закінчення року в першокласників
- Творча робота учнів
- 8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
- Учні 2 класів долучилися до святкування Дня рідної мови














