Міжнародний день захисту тварин

8 жовтня 2024 р. Переглядів: 45 RSS
Виховна робота

4 жовтня уся школа дзвеніла привітаннями вчителям, вихователям, які трудяться на педагогічній ниві, з нагоди їхнього професійного свята. Але ніхто не відміняв уроків чи позаурочних заходів. Тому ми з учнями 10-А класу говорили про таку важливу тему, як захист тварин під час повномасштабної війни в Україні, адже саме в цей день — 4 жовтня — відзначають Міжнародний день захисту тварин. Учні були вражені масштабами і серйозністю проблеми, розчулені й захоплені героїчними вчинками простих українців, які ризикували власним життям заради порятунку тварин, які не можуть себе захистити від злочинних дій окупантів. Трагічні долі залишених тварин, щасливі історії порятунку, приклади неймовірної жертовності, самовідданості тих, хто хоче «рятувати тварин, щоб залишатися людьми» — саме про це говорили, дивилися, роздумували десятикласники.