Відбіркові змагання з тенісу
Гра в настільний теніс захопила всіх учнів нашої школи, бо грають в неї не лише хлопці, але й дівчата.
9 травня пройшли відбіркові змагання з тенісу. Всі учасники намагалися виступити на достойному рівні та продемонстрували цікаву гру, щоб потрапити у фінал.
Еще записи по теме
- 2 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день ненасильства
- Вистава - вертеп "У Вифлиємі новина.."
- 8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
- 23 травня в Україні відзначають День Героїв
- Учні школи відвідали майстер-клас із виготовлення воскових свічок
- Учні 1-А класу вчилися робити добрі справи
- Чорнобильська трагедія - біль України






