Краєзнавча поїздка до Збаража

28 травня 2015 р. Переглядів: 1959 RSS

22 травня було організовано поїздку до міста Збаража для учнів 3-А класу, їх батьків, вчителів та вихователів.

Цікаву і захоплюючу екскурсію замком провела екскурсовод Оксана Володимирівна. Під час екскурсії діти дізнались історію Збаразького замку, познайомились з колекцією стародавніх ікон, хрестів, монет. Цікаво було школярам побачити виставку, присвячену пам’яті Героям Небесної Сотні Назару Войтовичу та Устиму Голоднюку. Також учні мали можливість побачити замок в мініатюрі, побували в казематах, де експонується колекція середньовічної зброї та обмундирування, а також дерев’яні скульптурні композиції на тему козацтва. З цікавістю діти спустились у підземелля , кинули монетки у криницю. Учні, батьки, педагоги прогулялись парком.

Гарному настрою та позитивним емоціям сприяла доброзичлива атмосфера стосунків дітей, батьків та педагогів, яка надала усім почуття захищеності та любові.