Екскурсія в ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму»

8 березня 2024 р. Переглядів: 126 RSS
Виховна робота

Майбутні випускники нашої школи, разом з класним керівником Анатолієм Новаковським і вихователькою Лідією Кобель побували на екскурсії в ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму». Голова кафедри кравців , майстер виробничого навчання Гомусь Людмила Володимирівна провела надзвичайно цікаву екскурсію навчальними та виробничими майстернями училища. Учні дізнались, які саме професії можна тут здобути, зокрема мали змогу відвідати практичні заняття кравців, закрійників , флористів і перукарів. Побували в приміщенні гуртожитку, оглянули приміщення бібліотеки, їдальні, укриття. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть нашим вихованцям визначитися з майбутньою професією.