Екскурсія учнів школи-інтернату до Головного управління Національної поліції

26 травня 2016 р. Переглядів: 2138 RSS

24 травня 2016 року вихованців школи-інтернату радо приймали шефи у Головному управлінні Національної поліції.

Керівник управління Олександр Богомол на відкритті інвестиційного форуму, що проходив у нашому місті 19 травня, побачив творчі роботи учнів і запропонував організувати виставку у відомчому музеї.

На екскурсію до управління прийшли вихованці перших-третіх класів. Діти оглянули експозицію, підготовлену вибухотехніками, познайомилися з помічником поліцейських - німецькою вівчаркою Річчі.

Це незабутні враження для наших вихованців. Екскурсію музеєм поліції для хлопчиків та дівчаток провів особисто Олександр Богомол. Також полковник поінформував педагогів та вихованців, що в управлінні почала діяти телефонна лінія для людей з вадами слуху. До правоохоронців вони можуть звернутися, набравши смс-повідомлення з мобільного.

Після екскурсії для дітей, відбулося знайомство з дитячими роботами для правоохоронців. Кожен, хто прийшов на виставку, уподобав собі мистецький витвір, зроблений дитячими руками. Виставкові стенди спорожніли за декілька хвилин.

Хтось придбав композиції з глини, комусь більше до душі припав живопис на склі, та найбільшою популярністю користувалися картини, мальовані фарбами. Загалом на виставці було представлено 28 робіт.

Виручені кошти будуть використані для організації подальшого розвитку творчих здібностей наших вихованців. Вчителі переконані, що враження від сьогоднішньої зустрічі з поліцейськими надихнуть талановитих дітей на нові творчі теми.