Екскурсія у ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №4 ім. М. ПАРАЩУКА.

7 квітня 2024 р. Переглядів: 80 RSS
Виховна робота

«Обрати майбутню професію і розпочати зміни в своєму житті…» саме з такою метою майбутні випускники нашої школи , разом з класним керівником Анатолієм Новаковським і виховательками - Лідією Кобель, Ганною Змійовською , побували на екскурсії в ТНПУ №4 ім. М. Паращука. Надзвичайно приємною несподіванкою для нас стало й те, що екскурсію проводив сам директор училища, Іван Грищук. Учні мали можливість оглянути навчальні кабінети, майстерні, спортивний і актовий зал, їдальню і навіть - кабінет директора. Упродовж екскурсії ознайомились із особливостями професій, які надає училище, особливості навчання та можливості кар’єрного росту. А також побачили фрагменти практичних робіт студентів. Щиро дякуємо адміністрації училища: директору - Івану Грищуку, заступнику з навчальної роботи - Галині Андрусишин, заступнику директора з навчально - виробничої роботи - Оксані Дикій, заступнику директора з навчально - виховної роботи Ірині Білик за організацію і проведення екскурсії. Віримо, що правильне розуміння власних потреб і бажань допоможе нашим випускникам зробити правильний вибір майбутньої професії.