Повір у себе 2014

27 листопада 2014 р. Переглядів: 2294 RSS
Виховна робота

25 листопада 2014 року в приміщенні актового залу Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відбувся традиційний шкільний фестиваль «Повір у себе». Він розпочався виставкою виробів декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Представлені роботи вразили своєю оригінальністю та творчим задумом, адже виготовлені вони дітьми з особливими освітніми потребами на заняттях гуртків, на уроках трудового навчання, в позаурочний час під керівництвом вихователів.

Кожна людина хоче бути щасливою та має свій талант. І хоч діти обділені здоров’ям, та вони радували всіх своїм співом , танцями, декламацією, дарували присутнім святковий настрій.

У фестивалі взяли участь всі вихованці (125) школи-інтернату.

Їх прийшли привітати та підтримати поважні гості:

- Крупа Любомир Левкович, директор департаменту освіти і науки ОДА;

- Моравська Наталія Степанівна, заступник начальника управління відділу спеціальної, позашкільної освіти, виховної та кадрової роботи;

- Шимчук Світлана Миколаївна, начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді;

- Сворінь Надія Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;

- Кузьмович Світлана Євгенівна, методист центру творчості дітей і юнацтва;

- Козелко Світлана Степанівна, завідуюча бібліотекою №4;

- вчителі та учні СШ села Довжанка, Тернопільського району;

- Батьки, рідні та близькі люди;

- Шалина Ірина Ярославівна, керівник відділення Приватбанку №23.

Кращі номери художньої самодіяльності та кращі творчі учнівські роботи вибрано для участі у міському та обласному фестивалях «Повір у себе», а дитячі малюнки передані в приватбанк для участі в конкурсі малюнка «Як я сильно люблю Україну».

Всі учасники фестивалю отримали солодкі призи.