До школи-інтернату завітали представники молодіжної організації ”Рідна земля”
На передодні новорічних свят усі мешканці нашої школи раді гостям - і великим і малим. Так, 20 грудня до нас завітали представники молодіжної організації ”Рідна земля” з театральним дійством до дня Святого Миколая. Учні були раді знайомству, і в знак подяки подарували гостям святкові вірші. А 21 грудня ми зустрічали представників юнацької організації ” Пласт ”. Теж побували на виставі і брали участь у майстер-класі з виготовлення новорічних листівок. Кожен учень залюбки створив свій шедевр. Ну, і , звичайно, було багато подарунків.
Еще записи по теме
- Проведення традиційного фестивалю художньої творчості “Повір у себе”
- 5-А клас вітає школу з ювілеєм!
- Новорічно-різдвяні декорації від учнів школи
- Проведення заходу «Веселий ярмарок»
- Відзначення 40-ї річниці створення УГГ
- Особливу тернополянку столиця номінувала на титул "Міс чарівність"
- Декорування різдвяних пряників










