Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

День вишиванки 2020

21 травня 2020 р. Переглядів: 84 RSS
Новини

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

Традиційно в Україні цей день відзначають в третій четвер травня. Цьогоріч – День вишиванки припадає на 21 травня.

Засновники свята закликають одягнути вишиванку за будь-яких умов: вдома, якщо ви на карантині, або ж на роботу, якщо вже є така можливість.

День вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Розпитайте у старших родичів про своїх пра-пра, звідки вони родом, ким були і які насправді мали прізвища. Ви відкриєте для себе багато несподіваних фактів про примусові переселення, участь у визвольній боротьбі, репресіях, втратах родини під час голодоморів. Разом з тим ви відшукаєте у своїх родоводах і видатних науковців, лікарів, митців, військових – родичів, які насправді були героями свого часу.

Тож одягайте вишиванку на будь-який смак і колір де б ви не були ! Заповнюйте онлайнпростір світлинами своїх родин у вишиванках ! Вражаймо світ красою і розмаїттям українських вишиванок !