День Толерантності у 7-Б класі

18 листопада 2021 р. Переглядів: 606 RSS

"Толерантність починається з тебе!" - під таким гаслом була проведена година спілкування у 7-Б класі. Виявляється, якщо кожному з нас роздати по однаковому аркушу паперу і давати однакові інструкції на зразок: "Зігніть аркуш навпіл, відірвіть правий верхній куток, зігніть ще раз, відірвіть верхній правий куток", то результати будуть зовсім різні. Чому? Тому, що кожен з нас - унікальний. І кожен має рівні права та можливість самовираження. Адже світ цікавий, коли різноманітний!

Учні залюбки відповідали на питання експрес-вікторини, обговорювали риси толерантної особистості, підбирали прикметники, шукали шляхи толерантного вирішення запропонованих конфліктних ситуацій і фіксували все у тематичній розкладці.

Наприкінці зробили висновок: "Поводься з людьми так, як хочеш, щоб поводились з тобою!"