День святого Миколая

11 грудня 2023 р. Переглядів: 135 RSS

Передсвятковий час — це час, коли віриш у дива, коли мрії збуваються, коли отримуєш подарунки і даруєш... Цьогоріч у нашій школі святковий різдвяно-новорічний настрій розпочався з того, що зустрічали гостей з УЦХВЄ "Благодать". Вони завітали до дітей з солоденькими гостинцями, іграми, піснями про Бога, наукою про дружбу і Друга, який завжди поруч. Також традиційно щедрими були благодійники з корпорації "Братерство без кордонів - Україна", які щорічно вітають наших дітейдбайливо зібраними подарунками.

Найменші учні ретельно готувалися до свята: вчили віршики, пісні, щоби порадувати Чудотворця. І він завітав у переддень свята, раділи зустрічі і діти, й Миколай. Ну а саме 6 грудня в день святого Миколая його помічники зі спільноти "Францисканська молодь" при Церква Св. Ап. Петра, принесли такі очікувані пакунки! Діти вкотре переконалися, що Миколай намагався виконати всі їх бажання.

Але ж яке то щастя — не лише отримувати, а й давати, адже “коли береш — наповнюєш руку, коли даєш — наповнюєш серце”! Тому учні нашої школи з радістю спробували себе у ролі помічників Миколая і завітали з дарунками до дітей в Центр соціально-психологічної реабілітації та в Тернопільський обласний комунальний заклад спеціальної підтримки та виховання, відчули свою причетність до створення свята комусь іншому — а це дуже важливо! Такі уроки доброти, щедрості, вміння бачити потреби ближнього дуже цінні сьогодні. Особливо, якщо ці уроки від Святого Миколая))