“Чорнобильська трагедія – біль України”

16 травня 2016 р. Переглядів: 1835 RSS

26 квітня 2016 року у нашій школі учні 10-А класу представили творчий звіт на тему: “Чорнобильська трагедія – біль України” (у рамках теми екологічного виховання, над якою вони працюють упродовж трьох років).

Учні та вчителі вшанували 30-літній біль України і світу. Глядачі мали можливість перенестися у часі на 30 років назад і пригадати (або дізнатися) ту трагічну для всього людства ніч.

Презентації, пісні, документальне відео – усе це якнайповніше мало передати ту страшну катастрофу – щоб учні знали, пам’ятали, шанували, цінували, відчували відповідальність.

Наприкінці вечора-реквієму усі присутні молилися за Україну “Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни...” – щоби ніколи більше не було “чорнобилів” у нашій країні.