Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Відзначення Дня Матері і Міжнародного дня сім’ї

28 травня 2015 р. Новини

У рамках місячника родинної культури та з нагоди відзначення Дня Матері і Міжнародного дня сім’ї в школі-інтернаті проведено ряд заходів. Одним із них були спортивні ігри-розваги, до участі яких запрошено любих мам. Кожна команда мала свого наставника-маму, яка допомагала як порадою, так і своєю безпосередньою участю долати спортивні перешкоди і перемагати. Захід закінчився солодкими частуваннями.

Далі...

Краєзнавча поїздка до Збаража

28 травня 2015 р. Новини

22 травня було організовано поїздку до міста Збаража для учнів 3-А класу, їх батьків, вчителів та вихователів.

Цікаву і захоплюючу екскурсію замком провела екскурсовод Оксана Володимирівна. Під час екскурсії діти дізнались історію Збаразького замку, познайомились з колекцією стародавніх ікон, хрестів, монет. Цікаво було школярам побачити виставку, присвячену пам’яті Героям Небесної Сотні Назару Войтовичу та Устиму Голоднюку. Також учні мали можливість побачити замок в мініатюрі, побували в казематах, де експонується колекція середньовічної зброї та обмундирування, а також дерев’яні скульптурні композиції на тему козацтва. З цікавістю діти спустились у підземелля , кинули монетки у криницю. Учні, батьки, педагоги прогулялись парком.

Гарному настрою та позитивним емоціям сприяла доброзичлива атмосфера стосунків дітей, батьків та педагогів, яка надала усім почуття захищеності та любові.

Далі...

День матері

27 травня 2015 р. Новини

21 травня 2015 року відбувся виховний захід в 9-А класі, присвячений Дню матері.

Далі...

Проща до Зарваниці

25 травня 2015 р. Новини

23 травня 2015 року учні, педагоги та батьки разом із духовним наставником отцем Ігорем Шкодзінським взяли участь у IV Прощі освітніх інтернатних закладів Тернопільської області до Чудотворного Марійського Духовного центру «Зарваниця».

У парафіяльній церкві села Зарваниця о. Ігор відслужив святу літургію мовою жестів для вихованців Тернопільської та Теребовлянської шкіл-інтернатів. Потім всі мали нагоду пройти Хресну дорогу, щоб у супроводі духовного наставника розважати на стражданнями Ісуса Христа.

Також вихованці нашого закладу взяли участь у духовному концерті.

Далі...

Відзначення «Дня вишиванки»

25 травня 2015 р. Новини

21 травня 2015 року працівники та учні школи-інтернату долучилися до відзначення Дня вишиванки в Україні, підтримали ініціативу громадських організацій і взяли участь у проведенні загальнонаціонального флеш-мобу «Одягни вишиванку».

Класні керівники та вихователі провели в цей день ряд заходів з метою примноження споконвічних традицій створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Далі...

Зустріч з отцем Ігорем Шкодзінським

25 травня 2015 р. Новини

21 травня 2015 року отець Ігор Шкодзінський черговий раз зустівся з випускниками школи-інтернату. Відбулася відкрита розмова на духовні теми, а також випускники отримали поради з питання підготовки молоді до виконання ролі усвідомленого батьківства.

Далі...

Екскурсія на пожежно-технічну виставку

21 травня 2015 р. Новини

З метою профілактики травматизму у весняно-літній пожежонебезпечний період 20 травня 2015 р. учні молодших класів відвідали пожежно-технічну виставку, ознайомилися із сучасною технікою пожежогасіння.

Далі...