Проведено урок-практикум "Інтернет очима дітей"
7 лютого у світі відзначають День безпечного інтернету. Сьогодні інтернет слугує школярам як джерелом корисної інформації, так і одним із основних засобів комунікації . Тому розвиток навичок безпечного перебування в інтернет- середовищі такий же важливий, як скажімо, знання та дотримання правил дорожнього руху.
Вихованці 8-11 класів в нашому закладі відвідали урок-практикум "Інтернет очима дітей".
Учні отримали інформацію щодо можливої небезпеки в інтернеті та правил поведінки в мережі. Також дискутували та шукали вирішення проблемних ситуацій, які можуть трапитись з кожним в всесвітній мережі.
Учні 5-Б класу відвідали майстер-клас з приготування піци
На початку лютого учні 5-Б класу відвідали майстер-клас з приготування піци у піцерії «Фламінго». Діти із відповідальністю та із захопленням виконували свою роботу. Увесь час панувала дружня атмосфера. Учні відчули море емоцій та отримали незабутні враження, відчули себе справжніми піцайолами.
На завершення майстер-класу кожен учасник скуштував піцу та взяв додому, щоб пригостити рідних. Щиро дякуємо су-шефу Андрію за чудово проведений майстер-клас!!!
Учні 5-Б класу подивилися казку «Весела подорож»
Учні 5-Б класу у різдвяно-новорічний час відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка, де з цікавістю подивилися казку «Весела подорож» за мотивами казки Ульріха Хуба «Біля ковчегу о восьмій». Вистава «Весела подорож» про справжню дружбу, добро і надію, віру і безвір’я. П’ятикласникам вистава дуже сподобалась.
Всесвітній день читання вголос
Вже стало доброю традицією у першу середу лютого відзначати Всесвітній день читання вголос.
Цьогоріч Всесвітній день читання вголос відзначається 1 лютого.
Це свято має за мету заохотити дітей та дорослих до читання книг. Адже читання книг допомагає дітям розвивати швидкість мислення та мовлення, збагачувати словниковий запас. У цей день до шкільної бібліотеки завітали наймолодші школярі - учні 1, 2-А, 2-Б класів зі своїми класоводами. Зустріч розпочалася з розповіді бібліотекаря про книги та їх значення в житті людини. Бібліотекар Возна Я.О. вголос читала оповідання В. Сухомлинського "Камінь". Учні обговорили зміст оповідання та поділилися враженнями і думками від прочитаного. Діти з цікавістю вголос читали короткі оповідання.
Україна відзначала День пам’яті героїв Крут
29 січня Україна відзначала День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала ознакою патріотизму та жертовності у боротьбі за Україну.
Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу сьогодні, захищаючи свою рідну землю. З нагоди цієї події бібліотекарем Возною Ярославою Олексіївною спільно з вчителем історії Ковальчук Оксаною Богданівною проведено інформаційну годину "Пам'ятай про Крути" з учнями 6-А і 6-Б класів. Діти з цікавістю слухали розповідь вчителя і бібліотекаря про героїчний бій курсантів, переглянули фото, відеоматеріали, документальний кінофільм "Крути 1918".
Бібліотекар презентувала книжкову виставку "Пам'яті героїв Крут", на якій представлені довідники, книги, публікації з періодичних видань, що висвітлюють важливу подію в історії боротьби за волю України - бій під Крутами.
"В серцях людських не вмерли Крути,
Вони проклали у майбутнє шлях,
Щоб гордо майорів навіки
Жовто-блакитний України стяг."
День пам'яті Героїв Крут
29 січня Україна відзначає День пам'яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.
27 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
27 січня у всьому світі відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.
Голокост - це події, пов'язані з великими людськими втратами.
Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в'язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
З метою поглибити знання учнів про Голокост під час Другої Світової війни на території Східної Європи та України, формування толерантної свідомості, формування активної життєвої позиції, виховувати повагу до інших народів та інтерес до історичного минулого, вшанувати пам’ять загиблих у Голокості на уроках історії у старших класах учні переглянули презентації, документальні фільми, відеозапис "Бабин Яр", під час яких вихованці обговорили почуте та побачене. Вони були вражені подіями минулого.
Українці як ніхто розуміють біль єврейського народу. Ми зобов'язані берегти пам'ять про Голокост і не допустити повторення подібного пекла в майбутньому.