Зустріч з випускниками

24 лютого 2017 р. Переглядів: 1714 RSS

У школі-інтернаті стало вже доброю традицією щороку влаштовувати зустрічі з випускниками минулих років. Така зустріч з дитинством та юністю відбулася і 23 лютого цього року.

У затишному залі зібралися випускники всіх років. Свято проходило у дружній, по-домашньому теплій атмосфері. Усіх присутніх по-батьківськи щиро привітав директор школи-інтернату Іван Михайлович Смачило. Випускники з радістю ділилися своїм життєвим досвідом з теперішніми учнями, давали їм свої щирі поради і настанови щодо підготовки до майбутнього самостійного життя. А учні підготували для гостей цікаву концертну програму. Всі сміялися і жартували. Колишні випускники почувалися хлоп’ятками і дівчатками у рідній школі.

Щирим і радісним було спілкування випускників з колишніми наставниками педагогами. Вони побували у кабінетах, спальних кімнатах та інших шкільних приміщеннях і згадали незабутні миттєвості шкільного життя, на мить повернулися спогадами у дитинство.

Всі разом хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто відійшов у вічність.