Відбувся виховний захід «Шкідливі звички – шлях в безодню»

15 грудня 2017 р. Переглядів: 2700 RSS

26 вересня у 9 класі відбувся виховний захід «Шкідливі звички – шлях в безодню». Метою даного заходу було продовжувати запобігати шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров'я підлітків; формувати вміння і навички учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки; виховувати в учнів бажання зберегти власне здоров'я.

У ході заняття діти одержали інформацію, яка доповнила і розширила знання учнів про шкідливість куріння, вживання алкоголю та наркотиків, їх вплив на здоров’я, з’ясували причини шкідливих звичок а також спростували існуючі в молодіжному середовищі міфи про них.

Цікавою виявилася сценка «Шкідливим звичкам – ні!» у ході якої діти продемонстрували які «подарунки» можуть принести шкідливі звички підліткам.

Учні брали активну участь у проведенні заходу, були зацікавлені ним, висловлювали свої думки та ставлення до даної проблеми.

Передувало заходу анкетування учнів «Що я знаю про шкідливі звички» та створення плакатів.