Україна відзначала День пам’яті героїв Крут

30 січня 2023 р. Переглядів: 395 RSS
Виховна робота

29 січня Україна відзначала День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу та незалежність. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала ознакою патріотизму та жертовності у боротьбі за Україну.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу сьогодні, захищаючи свою рідну землю. З нагоди цієї події бібліотекарем Возною Ярославою Олексіївною спільно з вчителем історії Ковальчук Оксаною Богданівною проведено інформаційну годину "Пам'ятай про Крути" з учнями 6-А і 6-Б класів. Діти з цікавістю слухали розповідь вчителя і бібліотекаря про героїчний бій курсантів, переглянули фото, відеоматеріали, документальний кінофільм "Крути 1918".

Бібліотекар презентувала книжкову виставку "Пам'яті героїв Крут", на якій представлені довідники, книги, публікації з періодичних видань, що висвітлюють важливу подію в історії боротьби за волю України - бій під Крутами.

"В серцях людських не вмерли Крути,

Вони проклали у майбутнє шлях,

Щоб гордо майорів навіки

Жовто-блакитний України стяг."